Tradční kamenný dům, umístěný v samém centru Podgory, přímo ve středu akcí, restaurací, kaváren a obchůdky, zároveň se nachází v malé uličce, uchráněné od hluku. Když se spustíte uličkou dostanete se na promenádu, která je centrem starého dílu pobřežní Podgory s kamennými domky a loděmi.

Tento tradiční dalmátský dům je zachován ve své původní podobě, byl dostavěn roku 1936, s plně funkčním vybavením a původním nábytke. Široké kamenné zdi dodávají příjemný chlad a příjemný pobyt v domě, velká terasa na prvním patře s pohledem na zahradu, les nad vesničkou a horu Biokovo. Dům nabízí knihovnu s knihami v chorvatském, anglickém, německém, italském a francouzském jazyce.

Kapitánův dům v Podgoře je ideální dům pro rodinnou dovolenou nebo skupinu přátel, kteří touží po společné zábavně nebo si vychutnat užívání na pláži a přírodnímu bohatství Podgory.

V domě mohou pobývat 4 do 6 osob, skládá se z kuchyně s jídelnou, 1 x dvoulůžkový / obývací pokoj 1x třílůžková postel, 1x dvoulůžkový pokoj, 1x koupelna s oddělenou sprchou a wc, také dvě terasy, jedna z nich je 12m2 velká, nachází se před kuchyní a je ideální při stolování v blízkosti zahrady.

Dvoulůžkový / obývací pokoj, kuchyň a velká terasa se nachází v 1. patře, zatímco třílůžkový pokoj, dvoulůžkový pokoj a koupelna se nachází ve 2. patře cihlového domu.

Dům je vzdálen od moře dvacet metrů, je to 5 minut chůze přes promenádu, podél moře. V blízkosti je několik restaurací, kaváren, obchodů, pronájem loděk a dalšího turistického vybavení. Podgora oplývá oblázkovými plážemi, které se táhnou podél celého pobřeží, několi kilometrů dál se nachází místa Tučepi a Drašnice, moře je zde čisté a nezkažené městem. Pláže jsou mimo město a obklopuje je borovicový les, můžete si tak vychutnat stín nebo pobývát na slunci. Dvě pláže, které se nachází mimo vesničku, to je 10 až 20 min pěšky od domu, podél moře, mají pohostinské objekty s jídlem a občerstvením. Podgora má dlouholetou tradici v naturismu - FKK pláž se dnes nachází na pláži Dračevac, která se nachází 15-20 min pěšky od domu nebo autem ne víc jak 5 minut jízdy.

V Podgoře můžete využít různé vodní sporty nebo jít na organizované potápění, výlet v Parku přírody Biokovo (nad Podgorou) nebo si vychutnávat procházku dlouhou 4 km po upravené pobřežní stezce.